KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712014
nr 1571 2014
Blandteknik
Nika Muzychko, "Materia, testrum, universums gränser". Signerad, daterad 2022. Mixed media paper, collage, 49x49 cm, yttermått inklusive ram: 54x54
måndag 16 oktober 2023
kl 18:53:46
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE